2K Games

paintball laserowy trójmiasto

2K Games zalicza się do kolejnych firm o działalności wydawniczej. Firma wydaje gry, które produkowane są przez poszczególnych, wewnętrznych twórców. Do tej pory wydane zostało kilka serii gier, które zdobyły popularność na całym świecie. Do jednych z najpopularniejszych gier wydanych przez 2K Games zalicza się Mafia II. Fabuła opiera się na porachunkach gangsterskich. Głównym bohaterem jest Vito Scaletti, którego poznajemy w momencie jego powrotu do domu. Vito decyduje się pracować dla jednej z lokalnej mafii, co automatycznie zmienia jego dotychczasowe życie. W grze natrafimy na duża dawkę przemocy.

Główny bohater będzie zajmował się m.in. wymuszaniem haraczy czy napaściami. Powszechne będzie także przywłaszczenie sobie cudzych własności, jak np. samochodów. W dodatku do Mafii II: Joe’s Adventure gracz może się wcielić w rolę przyjaciela Vito, który również będzie miał do wykonania wiele niebezpiecznych zadań. 2K Games zajmuje się również wydawnictwem gier wideo, które oparte są na filmowych przebojach. Jedną z takich gier jest np.

Kod da Vinci. Fabuła ściśle nawiązuje do tej, jaką znamy z filmu bądź powieści Dana Browna. Akcja jest bardzo dynamiczna. Chcąc rozwiązać główną tajemnicę gracz będzie musiał rozwikłać wiele zagadek oraz oszacować ryzyko kolejnych działań. Nie będzie brakowało także licznych elementów walki. Gra Family Guy również stanowi odwzorowanie popularnego serialu animowanego. Gracz może wcielić się w dowolną postać. Każda z nich ma do wykonania określone zadania.