Twórcy Blizzard Entertainment

www.rafaljacniak.pl www.kancelaria-sosnowski.pl

Blizzard Entertainment jest jednym z najbardziej znanych producentów gier komputerowych. Popularność zdobyła na całym świecie. Przez kilkanaście lat działalności wyprodukowała znane i cenione tytuły gier, które przez cały czas cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wiele z nich zajęło topowe miejsca na światowych listach sprzedaży. Gdzie tkwi sekret popularności tej firmy? Przede wszystkim pracownicy Blizzard Entertainment są prawdziwymi miłośnikami gier komputerowych.

Swoją pasję przelali właśnie na ich tworzenie. Wszystkie postacie są dopasowane nawet w najdrobniejszych szczegółach. Twórcom firmy zależało na tym, żeby zarówno grafika, jak i sposób programowania gry były na jak najwyższym poziomie. Dodatkowo Blizzard Entertainment ceni sobie zdanie swoich klientów, dla których stara się przygotować najlepsze gry. Jakie są najbardziej znane produkty Blizzard Entertainment? Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych propozycji firmy Blizzard Entertainment jest seria World od Warcraft.

Pomimo że gra miała premierę 10 lat temu, w dalszym ciągu jest chętnie kupowana przez klientów. Obecnie jest do nabycia niemal na wszystkich kontynentach. Nowszym wydaniem jest gra StarCraft. Ciekawa fabuła oraz wysoka jakość gry sprawiły, że już w pierwszej dobie po premierze sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Spoglądając na popularność dotychczasowych gier Blizzard Entertainment można przypuszczać, że premiery kolejnych produkcji również będą cieszyły się znacznym zainteresowaniem.