Jedzenie pod namiotem

www.emotionalism.org

Planujesz wyjazd pod namiot i zastanawiasz się jaki prowiant ze sobą zabrać? Podpowiadamy! Twój organizm, aby prawidłowo funkcjonować, bez względu na porę roku potrzebuje dostarczenia mu ciepłego posiłku. Pod namiotem masz ograniczone możliwości jego przygotowania, jednak nie jest to niemożliwe. W takiej sytuacji powinieneś wybrać gotowe posiłki ze słoika na przykład flaki, pulpety, czy gołąbki, które następnie możesz podgrzać na kuchence spirytusowej.

Inną możliwością spożycia ciepłego posiłku jest upieczenie kiełbasek, chleba, lub ziemniaków na ognisku. Ale ciepłe posiłki to nie wszystko. W ciągu dnia powinieneś także spożywać inne posiłki.

Dlatego warto zabrać ze sobą pod namiot suchy prowiant. Może być to chleb lub pieczywo chrupkie. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się także w konserwy i pasztety.

Warto byłoby, abyś zabrał ze sobą także batoniki i czekoladę, które uchronią Cię przed utratą potrzebnej energii. Pamiętaj również o tym, aby nawadniać organizm, dlatego zaopatrz się w odpowiednie ilości wody. Tak przygotowany możesz mieć pewność, że nie zostaniesz zaskoczony w żadnej sytuacji!.